مجله کنه شناسی ایران

شماره جدید مجله کنه شناسی ایران (سال ششم، شماره یکم) به چاپ رسیدهمچنین تمام مقالات دارای DOI شدند.

جایزه استاد کریم کمالی برای دانشجویان کنه شناسی

استاد کریم کمالی برای دانشجویان کنه شناسی که بهترین مقالات را در مجلات و بهترین سخنرانی و پوستر را در کنگره گیاهپزشکی ارایه کنند جایزه ای در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی

انجمن کنه شناسی ایران حامی معنوی و علمی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی شد که در کشور سوئد برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید: http://steconf.com/fa/

سومین کنگره بین المللی کنه شناسی ایران

سومین کنگره بین المللی کنه شناسی ایران در تاریخ یکم تا سوم شهریورماه سال 1396 در دانشکده زیست شناسی پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار می شود. اطلاعات تکمیلی در اطلاعیه بعدی آورده خواهد شد. از تمامی علاقمندان به دانش کنه شناسی تقاضا مندیم با شرکت در کنگره بر غنای آن بیفزایند.

هفتمین سمپوزیوم بین المللی اکولوژیستهای مونه نگرو

انجمن کنه شناسی ایران یکی از برگزارکنندگان این سمپوزیوم در سال 2017 است. برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://www.ecol-mne.ac.me/

وب سایت انجمن کنه شناسی ایران

آشنایی با سایت انجمن

با درور فراوان و عرض خوش آمد به سایت انجمن کنه شناسی ایران، به استحضار میرساند سایت برای علاقمندان به کنه شناسی قابل استفاده است اما امکانات ویژه برای اعضای انجمن در نظر گرفته خواهد شد که تنها با نام کاربری و گذرواژه قابل اسفاده است. به همین دلیل از کلیه اعضا خواهشمند است برای استفاده از این نوع امکانات در سایت انجمن ثبت نام نمایند. همچنین برای دریافت اخبار و اطلاعات انجمن به صورت رایانامه لطفا در خبرنامه ایمیلی سایت که در پایین فرم ثبت نام قرار دارد مشترک شوید. کسانی که متقاضی عضویت در انجمن هستند باید ابتدا در سایت عضو شوند و پس از دریافت پیام تایید، سپس فرم درخواست عضویت را تکمیل نمایند. همچنین اعضای فعلی انجمن (1393-1396) نیز باید فرم عضویت در سایت را تکمیل کنند تا صفحات ویژه اعضا برای آنها فعال شود. برای اطلاع متقاضیان محترم عضویت در انجمن باستحضار میرساند حق عضویت یک دوره سه ساله در انجمن (1393-1396) برای دارندگان مدرک کارشناسی (شامل دانشجویان کارشناسی ارشد) مبلغ 50000 تومان، برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد (شامل دانشجویان دکتری) مبلغ 75000 تومان و برای دارندگان مدرک دکتری مبلغ 100000 تومان میباشد که به حساب  180812180 بانک تجارت شعبه فارابی کرج به نام انجمن کنه شناسی ایران واریز خواهد شد. پس از واریزی حق عضویت لطفا اسکن فیش واریزی را به همرا ه اسکن یک قطعه عکس به رایانامه انجمن این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید تا کارت عضویت صادر شود.

از اعضا خواهشمند است با توجه به اینکه حق عضویت پرداخت کرده اند از دادن نام کاربری و گذرواژه خود به افراد غیر عضو خودداری فرمایند. پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم. 

از متقاضیان محترم که در طی چند ماه گذشته از طریق سایت درخواست عضویت کرده اند تقاضا میشود یکبار دیگر به شیوه جدید که در بالا شرح داده شده است اقدام کنند. در صورت هر گونه سئوال پیام خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.

سومین کنگره کنه شناسی ایران

سومین کنگره کنه شناسی ایران در تاریخ یکم تا سوم شهریورماه سال 1396 در دانشکده زیست شناسی پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار میشود. خوشبختانه با استقبال کنه شناسان معروف و مشهور خارج از کشور قرار است چندین کارگاه آموزشی و سخنرانی کلیدی برگزار شود که در اطلاعیه دوم کنگره به اطلاع اعضای محترم و علاقمندان به دانش کنه شناسی رسانده خواهد شد.


 

درباره ما

انجمن کنه شناسی ایران (ASI) در تاریخ 9 شهریور 1387  تاسیس شد. این انجمن بین‌المللی برای  کنه شناسان ایرانی است که داخل یا خارج ایران زندگی می‌کنند .با این حال، از هر کسی که علاقه مند به دانش کنه‌شناسی است، برای ارتقاء روابط و همکاری میان کنه‌شناسان در ایران و سایر نقاط جهان دعوت می‌شود که به  انجمن کنه‌شناسی ایران بپیوندند.
 انجمن کنه شناسی ایران در حال حاضر دارای بیش از 120 عضو از ایران، ژاپن، امریکا، استرالیا، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، چین، مصر، مونته‌نگرو، پاکستان، برزیل، بنگلادش و هند است. در حال حاضر انجمن خبرنامه و مجله پژوهشی بین‌المللی کنه‌شناسی را منتشر می‌کند. کشور ایران از مدت ها پیش در آرزوی ایجاد جامعه کنه‌شناسی  و انتشار نشریه‌ای بود که بتواند آثار محققان را در زمینه کنه‌شناسی انتشار دهد. همچنین این انجمن، همایش بین‌المللی کنه‌شناسی را در ایران برگزار کرده و می‌کند. ما بسیار خوشحالیم تا اعلام کنیم که رویاهای ما اکنون تحقق یافته است لطفا با ما در ترویج  و توسعه دانش کنه‌شناسی در ایران و تقویت روابط و همکاری میان کنه‌شناسان در ایران و سایر نقاط جهان همراه باشید .

تماس با ما

ایران، کرج، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، گروه گیاهپزشکی، انجمن کنه شناسی ایران

 صندوق پستی: 4111

  کد پستی: 31587-77871

  تلفکس00982632243671

 رایانامه: asi@acarology.ir