مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن کنه شناسی ایران

با سلام و احترام،

به استحضار میرساند مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن کنه شناسی ایران روز چهارشنبه یکم شهریور ماه سال جاری در سالن کتابخانه مرکری دانشگاه تهران برگزار شد. با سپاس از مشارکت اعضا که موجب شد انتخابات در مجمع نخست با به حد نصاب رسیدن برگزار شود، نتایج انتخابات را به شرح زیر اعلام میدارد:

آقای دکتر علیرضا صبوری با 50 رای (رئیس)، آقای دکتر حمیدرضا حاجی قنبر با 49 رای (نایب رئیس)، آقای دکتر هاشم کمالی با 37 رای (خزان ه­دار)، آقای دکتر اسماعیل بابائیان با 34 رای (دبیر)، آقای دکتر محمد خانجانی با 33 رای، آقای دکتر محمد باقری با 28 رای، خانم دکتر مهدیه اسدی با 24 رای، آقای دکتر علیرضا نعمتی با 21 رای (عضو علی البدل) و (آقای دکتر سعید پاک طینت سئیج با 20 رای عضو علی البدل) و همچنین خانم مهندس مهسا فرجام فر با 31 رای به عنوان بازرس انجمن برگزیده شدند.

درباره ما

انجمن کنه شناسی ایران (ASI) در تاریخ 9 شهریور 1387  تاسیس شد. این انجمن بین‌المللی برای  کنه شناسان ایرانی است که داخل یا خارج ایران زندگی می‌کنند .با این حال، از هر کسی که علاقه مند به دانش کنه‌شناسی است، برای ارتقاء روابط و همکاری میان کنه‌شناسان در ایران و سایر نقاط جهان دعوت می‌شود که به  انجمن کنه‌شناسی ایران بپیوندند.
 انجمن کنه شناسی ایران در حال حاضر دارای بیش از 120 عضو از ایران، ژاپن، امریکا، استرالیا، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، چین، مصر، مونته‌نگرو، پاکستان، برزیل، بنگلادش و هند است. در حال حاضر انجمن خبرنامه و مجله پژوهشی بین‌المللی کنه‌شناسی را منتشر می‌کند. کشور ایران از مدت ها پیش در آرزوی ایجاد جامعه کنه‌شناسی  و انتشار نشریه‌ای بود که بتواند آثار محققان را در زمینه کنه‌شناسی انتشار دهد. همچنین این انجمن، همایش بین‌المللی کنه‌شناسی را در ایران برگزار کرده و می‌کند. ما بسیار خوشحالیم تا اعلام کنیم که رویاهای ما اکنون تحقق یافته است لطفا با ما در ترویج  و توسعه دانش کنه‌شناسی در ایران و تقویت روابط و همکاری میان کنه‌شناسان در ایران و سایر نقاط جهان همراه باشید .

تماس با ما

ایران، کرج، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، گروه گیاهپزشکی، انجمن کنه شناسی ایران

 صندوق پستی: 4111

  کد پستی: 31587-77871

  تلفکس00982632243671

 رایانامه: asi@acarology.ir